Apteka.sc

Logowanie

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie

Płatności

FLUCONTROL HOT 8 SASZETEK


15,50 zł

FluControl HOT to kompleksowy lek, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę środka przeciwgorączkowego i przeciwbólowego. W jednej saszetce znajdują się odmierzone ilości substancji aktywnych, które działają na najuciążliwsze objawy grypy i przeziębienia:

 - łagodzą ból i gorączkę
- zmniejszają ilość wydzieliny z nosa
- zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa


Skład:

Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg.

 

Właściwości:

Flucontrol Hot to preparat polecany do leczenia objawów przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny.

 

Opakowanie:
8 szaszetek

Stosowanie:
tekst

 

inne produkty z tej samej kategorii: