Apteka.sc

Logowanie

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie

Płatności

GRIPEX HOTACTIV FORTE 8 SASZETEK


16,50 zł

Gripex Max Hotactiv to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych.

Opakowanie:
8 saszetek

Skład:
Paracetamol 1000 mg, fenylefryna 12,2 mg, witamina C 100 mg.

Właściwości:
Gripex Max Hotactiv:
- zwalcza gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła
- zwalcza katar i udrożnia nos
- wspomaga odporność organizmu w walce z infekcją

Wskazaniem do stosowania Gripex Max Hotactiv jest łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów zapalenia błony śluzowej nosa występujących w przeziębieniu i grypie.

Stosowanie:
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin (maksymalnie 4 saszetki na dobę). Zawartość należy rozpuścić w szklance gorącej wody.

Stosowanie w ciąży i okresie karmienia piersią:
Nie należy stosować preparatu w czasie ciąży.

 

inne produkty z tej samej kategorii: